Sistem Nasıl İşliyor ?

 

Ososatis.com, OSO ORTAK SATINALMA ORGANİZASYONU ELEKTRONİK TİCARET, VERİ ve İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından endüstriyel ürünlerin ticaretine aracılık etmek amacıyla kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.Ososatis.com'a sadece belirli kriterleri sağlayan firmalar satıcı olarak kabul edilmektedir. Platform üyesi alıcılar,  onaylı satıcıların tüm ürünlerini anında satın alabilirler. Alıcıların fiyat, kalite, lokasyon, ölçü birimleri, satıcının ürünü teslim süresi ürünün üretilme kriterlerine göre değişiklik gösterebilir. Satın alınan ürünlere ilişkin ödemeler banka/kredi kartı ile havale/Eft yoluyla yapılabilmektedir. 

Alıcıların gerçekleştirdikleri ödemeler, ürünlerin teslimi gerçekleştirildikten sonra satıcıların hesaplarına aktarılmaktadır.

Alıcılar, ürünlerini satıcıların deposundan teslim alma imkanları bulunmaktadır. Tedarikçi firma , ürünün durumuna göre ve çalışma şartlarına  ürün teslimatlarında değişiklikler olabilir.

 

Satıcı ve Alıcılar için Ososatis.com Üyeliği

 

Ana sayfada bulunan “Üye Ol” butonundan üyelik sayfasına erişebilir ve üyelik sürecini başlatabilirsiniz.

 

Açılan ekrandaki ilgili alanlardaki bilgileri doldurduktan sonra, kendinize bir şifre belirledikten sonra “Sözleşmeler” kısmını okuyarak üyelik işlemine devam edebilirsiniz.

 

Alıcılar İçin Ososatis.com Nasıl Çalışır?

 

Ekiplerimizin üyeliğinizi onaylaması ile birlikte siteye giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş sağladığınız andan itibaren artık Ososatis.com üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Menü üzerinden ya da arama yoluyla aradığınız ilgili ürün grubuna ulaşabilir, filtreleme seçenekleri ile de ürünleri dilediğiniz sıra ile listeleyebilirsiniz. Sizin için uygun olan ürünü “Sepete Ekle” butonu ile sepetinize ekleyip teslimat aşamasına geçebilirsiniz. 

Teslimat şeklini belirledikten sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada ;

  • Kredi Kartı veya Havale/Eft seçeneği ile 

“Sipariş Onayı” verebilirsiniz.

Sipariş onayı ile birlikte satın alma işleminiz tamamlanır ve satın aldığınız ürünlerin, ilgili satıcı tarafından size ulaştırılmak üzere hazırlıklarına başlanır.

 

Satıcılar İçin Ososatis.com Nasıl Çalışır?

 

Ekiplerimizin üyeliğinizi onaylaması ile birlikte üyelik bilgileriniz tarafımızca sizle paylaşılır. Üyeliğinizin onayından sonra ekiplerimiz sizlerden satışa sunmak istediğiniz ürünlerinizin bilgilerini temin ederek sisteme sizin adınıza oluşturacağımız mağazayı oluşturmaya başlar.Ürünlerinizin bilgileri girildikten sonra sizlerden satışa açmak için kontrolünün yapılması istenir ve onayınızın ardından ososatis.com üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarındaki alıcılara ürünlerinizi satabilirsiniz.

 

Ürünlerinizin bilgilerinin girilmesi , siparişlerin kontrolü , fiyat değişimleri vb. tüm işlemler uzman ekiplerimiz tarafınca yapılmaktadır. Taleplerinizi Whatsapp Müşteri Hizmetleri bölümünden iletebilirsiniz. Sizlere açılan üyelik ile siz de platformdan sadece alım yetkiniz bulunmaktadır ve bu açılan hesapla sizler de ihtiyacınız olan ürünleri ososatis.com bünyesinden temin edebilirsiniz. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR